Показване на 3 резултата

Покажи 24 48 96

Специално кафе baristo Juncalito Mountains by Paolo Scimone 250 гр.

24.90 лв.
Тегло 0.250 кг
Бранд

Baristo

Вид кафе

100% Арабика

Тегло

250 гр.

Добавяне в количката

Специално кафе baristo Yirgacheffe by Paolo Scimone 250 гр.

27.90 лв.
Тегло 0.250 кг
Бранд

Baristo

Вид кафе

100% Арабика

Тегло

250 гр.

Добавяне в количката

Специално кафе baristo Modezia by Paolo Scimone 250 гр.

22.90 лв.
Тегло 0.250 кг
Бранд

Baristo

Вид кафе

100% Арабика

Тегло

250 гр.

Добавяне в количката